Wydarzenia: kultura

24. Dzień Judaizmu. Koncert “Dla moich braci i sióstr”

Miejsce: online

Z koncertem wystąpi zespół Symchy Kellera • Transmisja online na kanale SalveNet

Charytatywny koncert kolęd w Lipiu

Parafia: Lipie. Trójcy Przenajświętszej

Koncert odbędzie się 17 stycznia o godz. 18:30. Z powodu obostrzeń będzie można go zobaczyć wyłącznie online na profilu profilu Scholi Cordis na Facebooku.

Wystawa “Willmann. Opus minor”

Miejsce: Muzeum Archidiecezji Warszawskiej

Warszawski Opus minor – to prezentacja dzieł o mniejszych rozmiarach, ale nie mniejszej wartości. W Muzeum Archidiecezji Warszawskiej prezentowanych jest 30 obrazów olejnych oraz rysunki autorstwa Michaela Willmanna, a także grafiki inspirowane jego twórczością. Łącznie 53 prac ze zbiorów Muzeum Narodowego we Wrocławiu, Muzeum Narodowego w Warszawie, Biblioteki Narodowej w Warszawie oraz Muzeum Archidiecezji Warszawskiej

Pokaz filmu „Agá” na Forum Filmów Nie-Zwyczajnych

Miejsce: Dobre Miejsce. Katolickie Centrum Kultury

Forum Filmów Nie-Zwyczajnych poprowadzi o. dr Marek Kotyński CSsR, filmoznawca, teolog duchowości. W programie pokaz filmu „Agá” w reżyserii M. Lazarova

26. Targi Wydawców Katolickich

Miejsce: Arkady Kubickiego
Organizator: Stowarzyszenie Wydawców Katolickich

Nowa edycja Targów Wydawców Katolickich odbędzie się w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie w dniach 15-18 kwietnia 2021 r.

“Się modlę” – koncert ks. Jakuba Bartczaka

Miejsce: Dobre Miejsce. Katolickie Centrum Kultury

Ksiądz raper po raz kolejny wystąpi w Dobrym Miejscu. Tym razem w koncercie pt. #siemodle. SieModle to najnowszy album księdza Kuby, który swoją premierę będzie miał 15 października 2020 roku.